Pictures

Infima (in Dutch)
Over de uitleg van een kaartspel.
Ton: We spelen tegen de klok in. Dat is hetzelfde als met de klok mee, maar dan andersom!

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2013/2014 

50s & 60s Borrel
Thu 27-03-2014
[49 afbeeldingen]

GEPWNAGE LAN 6.0
Fri 21-03-2014 - Sun 23-03-2014
[60 afbeeldingen]

EJC14-3 Communist Party
Wed 19-03-2014
[110 afbeeldingen]

Carnaval
Thu 27-02-2014 - Tue 04-03-2014
[149 afbeeldingen]

AC + WervingsDagen Hamsterballen on Ice
Tue 18-02-2014
[163 afbeeldingen]

GEDWAAL
Sat 15-02-2014 - Sun 16-02-2014
[33 afbeeldingen]

EJC14-1 Ik houd van GEWIS-kwis
Mon 10-02-2014
[129 afbeeldingen]

GELIMBO Dieszitting
Wed 05-02-2014
[175 afbeeldingen]

GETAART Diner
Mon 03-02-2014
[17 afbeeldingen]

ATHENA I.O High Beer
Mon 13-01-2014
[80 afbeeldingen]

Uitreiking Onderwijsprijs
Thu 09-01-2014
[35 afbeeldingen]

Kerstgalaborrel
Thu 19-12-2013
[68 afbeeldingen]

Masteruitreiking December
Thu 19-12-2013
[29 afbeeldingen]

EJC14-3 Chocoladekastelen Bouwen
Tue 17-12-2013
[50 afbeeldingen]

I.V.V LustWijnWeek
Mon 09-12-2013 - Fri 13-12-2013
[183 afbeeldingen]

Sinterklaasborrel
Thu 05-12-2013
[43 afbeeldingen]

EJC14-2 Full Moon Party
Wed 04-12-2013
[224 afbeeldingen]

ATHENA I.O. Bekendmakingsborrel
Thu 28-11-2013
[39 afbeeldingen]

AC Boswandeling
Wed 27-11-2013
[22 afbeeldingen]

I.V.V Beaujolais primeur borrel
Thu 21-11-2013
[17 afbeeldingen]

GETAART Eten
Mon 18-11-2013
[110 afbeeldingen]

GEPWNAGE Lustrum
Mon 11-11-2013 - Fri 15-11-2013
[433 afbeeldingen]

Masteruitreiking Oktober
Mon 11-11-2013
[5 afbeeldingen]

AC Poolen
Wed 16-10-2013
[22 afbeeldingen]

I.V.V Maandelijkse borrel
Tue 15-10-2013
[17 afbeeldingen]

FLUP
Fri 04-10-2013 - Sun 06-10-2013
[525 afbeeldingen]

AC Weerwolven
Tue 24-09-2013
[50 afbeeldingen]

AC LaserQuest
Wed 18-09-2013
[139 afbeeldingen]

Alfabetborrel
Thu 12-09-2013
[179 afbeeldingen]

Master uitreiking
Mon 09-09-2013
[133 afbeeldingen]

Intro
Mon 19-08-2013 - Fri 23-08-2013
[1193 afbeeldingen]

Barkrukpingpong
Thu 15-08-2013
[19 afbeeldingen]

Constitutieborrel 32ste bestuur
Thu 04-07-2013
[136 afbeeldingen]

Afstuderen Mark van Helvoort
Tue 02-07-2013
[28 afbeeldingen]