Pictures

Infima (in Dutch)
Pieter typt op de xterm: "kill alain"
Xterm: "alain not a number"

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2006/2007 

Diesborrel
Thu 28-06-2007
[69 afbeeldingen]

DET-dag
Thu 21-06-2007
[287 afbeeldingen]

Symposium
Thu 14-06-2007
[35 afbeeldingen]

EJC Bingoavond
Wed 13-06-2007
[80 afbeeldingen]

Zeilweekend
Fri 08-06-2007 - Sun 10-06-2007
[17 afbeeldingen]

AC Zeskamp
Tue 05-06-2007
[29 afbeeldingen]

Actievelingendag
Sat 02-06-2007
[90 afbeeldingen]

Wissel AV
Tue 29-05-2007
[174 afbeeldingen]

Lustrumweek
Mon 21-05-2007 - Fri 25-05-2007
[683 afbeeldingen]

Deutsche Borrel
Wed 16-05-2007
[93 afbeeldingen]

GELIMBO Limburgs Museum
Wed 02-05-2007
[32 afbeeldingen]

Batavierenrace
Fri 27-04-2007 - Sun 29-04-2007
[78 afbeeldingen]

AC Buiten Volleybal
Tue 24-04-2007
[46 afbeeldingen]

AC Tafelvoetbal winnaars
Thu 19-04-2007
[5 afbeeldingen]

AC Handboogschieten
Tue 17-04-2007
[12 afbeeldingen]

B.O.O.M. Actief Weekend
Fri 13-04-2007 - Sun 15-04-2007
[252 afbeeldingen]

Introthemabekendmakingsborrel
Thu 05-04-2007
[18 afbeeldingen]

GEZILVER Promoborrel
Thu 29-03-2007
[69 afbeeldingen]

EJC Pyjamafeest
Tue 27-03-2007
[173 afbeeldingen]

B.O.O.M. Feestdag
Wed 21-03-2007
[22 afbeeldingen]

EJC Promoborrel
Thu 15-03-2007
[41 afbeeldingen]

Cluedo Buitenactiviteit
Wed 14-03-2007
[22 afbeeldingen]

I.V.V Dag van de Kurk
Tue 06-03-2007
[11 afbeeldingen]

GELIMBO Borrel
Mon 26-02-2007
[22 afbeeldingen]

Carnavalsborrel
Thu 15-02-2007
[103 afbeeldingen]

Bikkelweekend
Fri 02-02-2007 - Sun 04-02-2007
[181 afbeeldingen]

Nieuwjaarsborrel
Thu 11-01-2007
[45 afbeeldingen]

B.O.O.M. Nieuwjaarsduik
Tue 09-01-2007
[70 afbeeldingen]

Kerstborrel
Thu 21-12-2006
[98 afbeeldingen]

AC Spellenavond
Wed 13-12-2006
[43 afbeeldingen]

Slopen oude bar
Tue 12-12-2006
[12 afbeeldingen]

Sinterklaasborrel
Thu 07-12-2006
[102 afbeeldingen]

Opening Nieuwe Ruimte
Thu 09-11-2006
[414 afbeeldingen]

Verhuizing
Wed 08-11-2006
[265 afbeeldingen]

AC Zaalvoetbal
Tue 07-11-2006
[75 afbeeldingen]

Cluedo Speurtocht
Sat 04-11-2006
[16 afbeeldingen]

Jaarboekborrel en Afscheid HG8.79
Thu 02-11-2006
[35 afbeeldingen]

Hawaiiborrel
Thu 26-10-2006
[28 afbeeldingen]

BaHa5 FilmQuiz
Tue 17-10-2006
[29 afbeeldingen]

AC Filmavond
Tue 03-10-2006
[22 afbeeldingen]

Eerstejaarsweekend
Fri 22-09-2006 - Sun 24-09-2006
[355 afbeeldingen]

AC Poolen
Wed 20-09-2006
[34 afbeeldingen]

B.O.O.M. Dies
Tue 19-09-2006
[16 afbeeldingen]

Eerstejaarsborrel
Thu 14-09-2006
[38 afbeeldingen]

Afstudeerzitting
Tue 29-08-2006
[25 afbeeldingen]

Introductieweek
Mon 21-08-2006 - Fri 25-08-2006
[1664 afbeeldingen]

I.V.V Jeu de Boules
Tue 15-08-2006
[26 afbeeldingen]

Introthemabekendmakingsborrel
Thu 06-07-2006
[22 afbeeldingen]