Pictures

Infima (in Dutch)
ID’ers in de lift: “Ja, ik was een opgave aan het maken, en er kwam de hele tijd 6 uit. En toen zette ik er + 1 achter, en toen kwam er 7 uit!”

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2007/2008 

Actievelingendag
Sat 05-07-2008
[18 afbeeldingen]

INTRO Begeleidersactiviteit
Wed 04-06-2008
[11 afbeeldingen]

Ouderdag
Fri 30-05-2008
[60 afbeeldingen]

I.V.V Popquiz 2
Wed 28-05-2008
[149 afbeeldingen]

AC Schotse Dommelspelen
Tue 27-05-2008
[174 afbeeldingen]

Zeilweekend
Fri 23-05-2008 - Sun 25-05-2008
[361 afbeeldingen]

EJC Pannenkoeken Bakken
Fri 16-05-2008
[2 afbeeldingen]

I.V.V & EJC Cantus
Wed 14-05-2008
[117 afbeeldingen]

Wissel AV
Tue 13-05-2008
[42 afbeeldingen]

B.O.O.M. Weekend
Fri 09-05-2008 - Mon 12-05-2008
[169 afbeeldingen]

AC Karten
Wed 07-05-2008
[62 afbeeldingen]

Batavierenrace
Fri 25-04-2008 - Sun 27-04-2008
[163 afbeeldingen]

Franse borrel
Thu 17-04-2008
[87 afbeeldingen]

B.O.O.M. Lama
Wed 16-04-2008
[61 afbeeldingen]

EJC Niet Oranje Feest
Tue 15-04-2008
[210 afbeeldingen]

INTROThemabekendmakingsborrel
Thu 10-04-2008
[55 afbeeldingen]

AC Onderwaterfeest
Tue 01-04-2008
[198 afbeeldingen]

EJC Miniplaybackshow
Thu 27-03-2008
[93 afbeeldingen]

I.V.V Dag van de kurk borrel
Tue 25-03-2008
[7 afbeeldingen]

Geschwister Borrel
Thu 20-03-2008
[45 afbeeldingen]

AC Handbal
Wed 19-03-2008
[40 afbeeldingen]

GEWIS kijkt PSV-Ajax in de Thomas
Wed 19-03-2008
[44 afbeeldingen]

AC Darten
Tue 04-03-2008
[79 afbeeldingen]

AC Skiën
Sun 24-02-2008
[33 afbeeldingen]

Kalmar Studiereis
Thu 07-02-2008 - Fri 22-02-2008
[4222 afbeeldingen]

Carnavalsborrel
Thu 31-01-2008
[105 afbeeldingen]

90's Borrel
Thu 17-01-2008
[49 afbeeldingen]

Nieuwjaarsborrel
Thu 10-01-2008
[49 afbeeldingen]

B.O.O.M. Nieuwjaarsduik
Tue 08-01-2008
[25 afbeeldingen]

Kerstborrel
Thu 20-12-2007
[71 afbeeldingen]

I.V.V Bourgondisch Weekend
Fri 14-12-2007 - Sun 16-12-2007
[330 afbeeldingen]

EJC Casino Night
Tue 11-12-2007
[113 afbeeldingen]

Sinterklaasborrel
Thu 06-12-2007
[58 afbeeldingen]

I.V.V Diesborrel
Tue 04-12-2007
[23 afbeeldingen]

AC Feest
Wed 28-11-2007
[257 afbeeldingen]

GELIMBO Dieszitting
Wed 21-11-2007
[83 afbeeldingen]

Medewerkersborrel
Thu 08-11-2007
[46 afbeeldingen]

AC Zwemmen
Wed 07-11-2007
[40 afbeeldingen]

Mexicaanse Borrel
Thu 01-11-2007
[48 afbeeldingen]

AC Bobgolf
Tue 30-10-2007
[103 afbeeldingen]

Turkse Borrel
Thu 18-10-2007
[48 afbeeldingen]

I.V.V PopQuiz
Wed 17-10-2007
[98 afbeeldingen]

P-uitreiking
Thu 11-10-2007
[35 afbeeldingen]

AC Filmavond
Wed 10-10-2007
[40 afbeeldingen]

Eerstejaars Wiskunde Uitje
Fri 05-10-2007
[12 afbeeldingen]

GEKNUFFEL Picknick
Fri 28-09-2007
[15 afbeeldingen]

AC Voetbal
Wed 26-09-2007
[120 afbeeldingen]

BAC 16u30 Borrel
Thu 20-09-2007
[195 afbeeldingen]

B.O.O.M. Dies
Wed 19-09-2007
[54 afbeeldingen]

Eerstejaarsweekend
Fri 14-09-2007 - Sun 16-09-2007
[226 afbeeldingen]

AC Poolen
Wed 12-09-2007
[78 afbeeldingen]

Intro
Mon 13-08-2007 - Fri 17-08-2007
[1096 afbeeldingen]

I.V.V Jeu de Boules
Wed 01-08-2007
[50 afbeeldingen]

Constitutieborrel
Thu 12-07-2007
[68 afbeeldingen]

Bestuurswissel
Sat 30-06-2007
[47 afbeeldingen]

30-05-2008
Wed 30-11--0001
[1 afbeelding]

Dag 4
Wed 30-11--0001
[1 afbeelding]