Pictures

Infima (in Dutch)
Lydia staat in het bestuurshok voor een lege stoel:
"Hebben we nog ergens een stoel?"
Een student komt veel te laat binnen.
Radovanovic: "Rules are there to be broken, I understand. But not by this much!"

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2008/2009 

Zeilweekend
Fri 26-06-2009 - Sun 28-06-2009
[95 afbeeldingen]

Diesborrel
Thu 25-06-2009
[25 afbeeldingen]

Actievelingendiner
Fri 19-06-2009
[19 afbeeldingen]

Recordborrel
Fri 05-06-2009
[52 afbeeldingen]

AC Omdat het kan-feest
Wed 03-06-2009
[23 afbeeldingen]

GELIMBO Zuurvlees eten
Tue 02-06-2009
[8 afbeeldingen]

EJC Ik hou van GEWIS
Mon 25-05-2009
[91 afbeeldingen]

AC Karten
Wed 20-05-2009
[41 afbeeldingen]

Duitse borrel
Wed 20-05-2009
[92 afbeeldingen]

BOOM Buitenlands Weekend
Fri 15-05-2009 - Sun 17-05-2009
[241 afbeeldingen]

Wissel-AV
Tue 12-05-2009
[94 afbeeldingen]

Hawaiiborrel
Thu 07-05-2009
[57 afbeeldingen]

Batavierenrace
Fri 24-04-2009 - Sun 26-04-2009
[239 afbeeldingen]

Geschwisterborrel
Thu 09-04-2009
[142 afbeeldingen]

BOOM Lamas
Wed 01-04-2009
[89 afbeeldingen]

GEPWNAGE Lanparty
Fri 27-03-2009 - Sun 29-03-2009
[88 afbeeldingen]

Hollandsche borrel
Thu 19-03-2009
[18 afbeeldingen]

EJC Dokters en Zusters feest
Wed 18-03-2009
[157 afbeeldingen]

Introthemabekendmakingsborrel: Intro in da hood
Thu 05-03-2009
[35 afbeeldingen]

Carnaval
Fri 20-02-2009 - Wed 25-02-2009
[221 afbeeldingen]

Carnavalsborrel
Thu 19-02-2009
[308 afbeeldingen]

AuguSoft-ChristianIT Borrel
Thu 12-02-2009
[21 afbeeldingen]

BOOM B^X-borrel
Thu 05-02-2009
[103 afbeeldingen]

AC Basketbal
Tue 27-01-2009
[76 afbeeldingen]

Sneeuwballengevecht
Mon 05-01-2009
[17 afbeeldingen]

Kerstborrel
Thu 18-12-2008
[23 afbeeldingen]

AC Schaatsen
Tue 16-12-2008
[121 afbeeldingen]

IVV Bourgondisch weekend
Fri 12-12-2008 - Sun 14-12-2008
[378 afbeeldingen]

IVV Lustwijnweek
Mon 08-12-2008 - Fri 12-12-2008
[125 afbeeldingen]

Sinterklaasborrel
Thu 04-12-2008
[215 afbeeldingen]

IVV Popquiz
Wed 03-12-2008
[193 afbeeldingen]

GEPWNAGE Filmavond
Tue 02-12-2008
[21 afbeeldingen]

AC Karaokeborrel
Thu 27-11-2008
[96 afbeeldingen]

GELIMBO Dieszitting
Tue 25-11-2008
[140 afbeeldingen]

EJC Spaghettibruggen bouwen
Mon 24-11-2008
[184 afbeeldingen]

AC Zaalvoetbal
Wed 19-11-2008
[95 afbeeldingen]

GEPWNAGE Oprichtingsborrel
Tue 18-11-2008
[102 afbeeldingen]

Medewerkersborrel November
Thu 06-11-2008
[22 afbeeldingen]

AC Spelletjesavond
Tue 04-11-2008
[63 afbeeldingen]

IVV OADV
Wed 29-10-2008
[34 afbeeldingen]

AC Proud toe be fAut-feest
Wed 22-10-2008
[312 afbeeldingen]

GELIMBO Riktoernooi
Mon 13-10-2008
[70 afbeeldingen]

Griekse Borrel
Thu 09-10-2008
[14 afbeeldingen]

AC Lichtjesroute
Tue 23-09-2008
[65 afbeeldingen]

FLUP (eerstejaarsweekend)
Fri 19-09-2008 - Sun 21-09-2008
[868 afbeeldingen]

IVV Spel met Ballen
Wed 03-09-2008
[221 afbeeldingen]

AC Poolen
Tue 02-09-2008
[33 afbeeldingen]

Intro
Mon 11-08-2008 - Fri 15-08-2008
[625 afbeeldingen]

Internationale-masterborrel
Mon 04-08-2008
[10 afbeeldingen]

Constitutieborrel
Thu 03-07-2008
[16 afbeeldingen]