Pictures

Infima (in Dutch)
(Over de opdracht van Constraint Programming)
Dennis: "Je hebt een play, en je hebt rollen..."
Frank: "Huh? Je hebt pleerollen?"

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures

Mexico day 1: Amsterdam - Monterrey
Mon 05-07-2010
[69 afbeeldingen]

Mexico Day 2: Monterrey
Tue 06-07-2010
[150 afbeeldingen]

Mexico Day 3: Monterrey
Wed 07-07-2010
[233 afbeeldingen]

Mexico Day 4: Monterrey
Thu 08-07-2010
[51 afbeeldingen]

Mexico Day 5: Monterrey
Fri 09-07-2010
[25 afbeeldingen]

Mexico Day 6: Monterrey
Sat 10-07-2010
[180 afbeeldingen]

Mexico Day 7: Monterrey ~ Mexico City
Sun 11-07-2010
[302 afbeeldingen]

Mexico Day 8: Mexico City
Mon 12-07-2010
[225 afbeeldingen]

Mexico Day 9: Mexico City
Tue 13-07-2010
[104 afbeeldingen]

Mexico Day 10: Mexico City
Wed 14-07-2010
[341 afbeeldingen]

Mexico Day 11: Mexico City
Thu 15-07-2010
[70 afbeeldingen]

Mexico Day 12: Mexico City
Fri 16-07-2010
[79 afbeeldingen]

Mexico Day 13: Mexico City
Sat 17-07-2010
[1 afbeelding]

Mexico Day 14: Mexico City
Sun 18-07-2010
[362 afbeeldingen]

Mexico Day 15: Mexico City
Mon 19-07-2010
[75 afbeeldingen]

Mexico Day 16: Mexico City ~ San Cristobal
Tue 20-07-2010
[263 afbeeldingen]

Mexico Day 17: San Cristobal ~ Palenque
Wed 21-07-2010
[414 afbeeldingen]

Mexico Day 18: Palenque ~ Campeche
Thu 22-07-2010
[30 afbeeldingen]

Mexcio Day 19: Campeche ~ Merida
Fri 23-07-2010
[344 afbeeldingen]

Mexico Day 20: Merida ~ Cancun
Sat 24-07-2010
[174 afbeeldingen]

Mexico Day 21: Cancun
Sun 25-07-2010
[42 afbeeldingen]

Mexico Day 22: Cancun
Mon 26-07-2010
[18 afbeeldingen]

Mexico Day 23: Cancun ~ Amsterdam
Tue 27-07-2010
[37 afbeeldingen]