Pictures

Infima (in Dutch)
Sjouke Mauw over shoulder surfing:
"I'm not experienced. I just do it once a week."

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2010/2011 

AC 90s Party
Mon 06-06-2011
[108 afbeeldingen]

B.O.O.M. Actief Weekend 2011
Fri 03-06-2011 - Mon 06-06-2011
[379 afbeeldingen]

Introbegleiders activiteit
Tue 31-05-2011
[25 afbeeldingen]

Karaokeborrel
Fri 27-05-2011
[59 afbeeldingen]

Symposium Science in Business
Fri 27-05-2011
[87 afbeeldingen]

GEPWNAGE D&D
Tue 24-05-2011
[36 afbeeldingen]

lunchlezing
Tue 24-05-2011
[2 afbeeldingen]

GEZWEM zeilweekend 2011
Fri 20-05-2011 - Sun 22-05-2011
[188 afbeeldingen]

Lunchlezing Microsoft
Tue 17-05-2011
[8 afbeeldingen]

Wissel AV
Mon 16-05-2011
[67 afbeeldingen]

BAC Duitse borrel
Thu 12-05-2011
[69 afbeeldingen]

BAC Lustrum Speciale bieren borrel
Wed 11-05-2011
[50 afbeeldingen]

BAC Lustrum La Trappe
Tue 10-05-2011 - Tue 10-05-2011
[54 afbeeldingen]

AC Snowfun
Mon 02-05-2011
[64 afbeeldingen]

Geschwisterborrel
Thu 21-04-2011
[30 afbeeldingen]

Onze vogeltjes
Mon 04-04-2011
[8 afbeeldingen]

Introthema bekendmakingsborrel
Thu 31-03-2011
[11 afbeeldingen]

Diploma uitreiking 30 maart
Wed 30-03-2011
[54 afbeeldingen]

GELIMBO Hints
Wed 30-03-2011
[29 afbeeldingen]

Buiten BV
Tue 22-03-2011
[18 afbeeldingen]

GEPWNAGE LAN 3.0
Sat 19-03-2011 - Sun 20-03-2011
[31 afbeeldingen]

GELIMBO katerontbijt
Fri 04-03-2011
[9 afbeeldingen]

Carnavalsborrel
Thu 03-03-2011
[45 afbeeldingen]

AC Cocktails maken
Mon 28-02-2011
[36 afbeeldingen]

EJC11 Feest
Tue 15-02-2011
[105 afbeeldingen]

Donderdag borrel
Thu 03-02-2011
[28 afbeeldingen]

B.O.O.M. Geocache
Tue 01-02-2011
[57 afbeeldingen]

Medewerkersborrel
Thu 27-01-2011 - Thu 27-01-2011
[48 afbeeldingen]

I.V.V Goede Oogst Borrel
Tue 11-01-2011
[26 afbeeldingen]

AC Lasergamen
Wed 05-01-2011
[89 afbeeldingen]

Gala kerstborrel
Sat 18-12-2010
[38 afbeeldingen]

AC Schaatsen
Tue 07-12-2010
[78 afbeeldingen]

Discussielunch nieuwe bachelor
Tue 07-12-2010
[16 afbeeldingen]

Sinterklaas bij vdWaals
Fri 03-12-2010
[13 afbeeldingen]

Feestelijke start nieuwbouw
Wed 01-12-2010
[26 afbeeldingen]

Gelimbo dieszitting
Mon 29-11-2010
[195 afbeeldingen]

Hyperience
Wed 24-11-2010
[42 afbeeldingen]

AC pannenkoeken bakken
Tue 23-11-2010
[33 afbeeldingen]

AC Zaalvoetbal
Wed 17-11-2010
[71 afbeeldingen]

EJC minigames
Tue 16-11-2010
[20 afbeeldingen]

Halloweenborrel
Thu 11-11-2010
[122 afbeeldingen]

Halloweenborrel -GEFLITST
Thu 11-11-2010
[40 afbeeldingen]

Mexico final report
Tue 09-11-2010
[10 afbeeldingen]

eerstejaars excursie
Fri 05-11-2010
[43 afbeeldingen]

Edwin bakt taart
Thu 21-10-2010
[6 afbeeldingen]

GEWIS toga feest
Wed 13-10-2010
[46 afbeeldingen]

Lunchlezing Microsoft
Tue 12-10-2010
[7 afbeeldingen]

50 jaar W&I
Mon 11-10-2010
[5 afbeeldingen]

Eindhovens Kampioenschap Programmeren
Sat 02-10-2010
[49 afbeeldingen]

B.O.O.M. Lustrum zooparc
Tue 14-09-2010
[167 afbeeldingen]

B.O.O.M. Lustrum
Mon 13-09-2010 - Sun 19-09-2010
[78 afbeeldingen]

FLUP
Fri 10-09-2010 - Sun 12-09-2010
[189 afbeeldingen]

AC Poolen
Tue 07-09-2010
[19 afbeeldingen]

Eerstejaars borrel
Thu 02-09-2010
[31 afbeeldingen]

Introductie
Mon 16-08-2010 - Fri 20-08-2010
[1137 afbeeldingen]

Mexico Studiereis
Mon 05-07-2010 - Tue 27-07-2010
[3589 afbeeldingen]

WK voetbal NED-BRA
Fri 02-07-2010
[17 afbeeldingen]

Constitutieborrel
Thu 01-07-2010
[106 afbeeldingen]