Pictures

Infima (in Dutch)
Rob van Esch: "Een draaiboek is toch helemaal niet nuttig? Dat is alleen handig voor nieuwe mensen."

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2011/2012 

GEWIS Dies
Thu 28-06-2012
[12 afbeeldingen]

GEPWNAGE 1337 Borrel
Wed 27-06-2012
[5 afbeeldingen]

Intro Begeleiders Activiteit
Wed 20-06-2012
[129 afbeeldingen]

AC Karten
Tue 19-06-2012
[20 afbeeldingen]

Afscheidscantus Harry Roumen
Fri 15-06-2012
[54 afbeeldingen]

Actieve Ledendag - Activiteit 1
Fri 08-06-2012
[124 afbeeldingen]

Actieve Ledendag - Activiteit 2
Fri 08-06-2012
[92 afbeeldingen]

GEPWNAGE LAN 4.0
Fri 08-06-2012 - Sun 10-06-2012
[44 afbeeldingen]

I.V.V Bezoek aan Wijngaard
Sun 03-06-2012
[31 afbeeldingen]

B.O.O.M. Buitenlands Weekend
Fri 01-06-2012 - Sun 03-06-2012
[313 afbeeldingen]

EJC 12-2 When Dreams Come True
Tue 22-05-2012
[90 afbeeldingen]

GEPAREL Grand Gala
Wed 16-05-2012
[254 afbeeldingen]

GEPAREL Grandprix Borrel
Tue 15-05-2012
[248 afbeeldingen]

GEPAREL Casino Night
Mon 14-05-2012
[101 afbeeldingen]

GEPAREL Movie Night
Fri 11-05-2012
[17 afbeeldingen]

GEPAREL Terug Naar Af Borrel
Thu 10-05-2012
[77 afbeeldingen]

GEPAREL Lustrum Lezing
Wed 09-05-2012
[19 afbeeldingen]

GEPAREL Cocktail Avond
Mon 07-05-2012
[212 afbeeldingen]

Wissel AV 2012
Tue 01-05-2012
[60 afbeeldingen]

Batavierenrace 2012
Fri 27-04-2012 - Sun 29-04-2012
[143 afbeeldingen]

BAC Franse Borrel
Thu 26-04-2012
[72 afbeeldingen]

SCIFI Social Pong Tournament
Tue 24-04-2012
[108 afbeeldingen]

GEPAREL Dansworkshop
Wed 28-03-2012 - Wed 02-05-2012
[87 afbeeldingen]

C4 Bijbaantjesmarkt
Tue 27-03-2012
[12 afbeeldingen]

EJC12-1 Western Feest
Tue 27-03-2012
[212 afbeeldingen]

Diploma Uitreiking Maart 2012
Mon 26-03-2012
[17 afbeeldingen]

AC Magic the Gathering
Tue 20-03-2012
[38 afbeeldingen]

B.O.O.M. Stratum Game
Thu 15-03-2012
[6 afbeeldingen]

AC Pannenkoeken bACken
Wed 14-03-2012
[41 afbeeldingen]

SCIFI International Borrel
Thu 01-03-2012
[67 afbeeldingen]

BAC Carnavalsborrel
Thu 16-02-2012
[78 afbeeldingen]

GELIMBO Dies Zitting
Mon 13-02-2012
[211 afbeeldingen]

EJC12-2 & I.V.V Cantus
Tue 07-02-2012
[107 afbeeldingen]

GEPAREL Lustrum Thema Bekendmakingsborrel
Thu 12-01-2012
[54 afbeeldingen]

AC Ice Skating
Tue 10-01-2012
[106 afbeeldingen]

BAC Kerstgala Borrel
Thu 22-12-2011
[61 afbeeldingen]

EJC 12-2 GEREIS
Tue 20-12-2011
[166 afbeeldingen]

I.V.V Bourgondisch Weekend 2011
Fri 09-12-2011 - Sun 11-12-2011
[283 afbeeldingen]

AC Cocktails Maken
Tue 06-12-2011
[31 afbeeldingen]

BAC AbSintherklaasborrel
Thu 01-12-2011
[71 afbeeldingen]

AC Bassie & Adriaan Feest
Tue 29-11-2011
[139 afbeeldingen]

BV in de Ballenbak
Tue 29-11-2011
[26 afbeeldingen]

GELIMBO Lustrum Week
Mon 28-11-2011 - Fri 02-12-2011
[121 afbeeldingen]

EJC 12-1 War on Drugs
Tue 22-11-2011
[116 afbeeldingen]

GEPWNAGE Dies 3.0
Tue 25-10-2011
[26 afbeeldingen]

Benelux Algorithm Programming Contest
Sat 15-10-2011
[86 afbeeldingen]

AC Board Games
Tue 11-10-2011
[5 afbeeldingen]

Bachelor- en propedeuse-uitreiking 10-10
Mon 10-10-2011
[113 afbeeldingen]

Afscheid Henk van Tilborg
Fri 07-10-2011
[59 afbeeldingen]

BAC Piratenborrel
Thu 06-10-2011
[170 afbeeldingen]

Eindhovens Kampioenschap Programmeren
Sat 01-10-2011
[73 afbeeldingen]

I.V.V Spel met Ballen
Wed 21-09-2011
[84 afbeeldingen]

B.O.O.M. Dies Borrel
Mon 19-09-2011
[67 afbeeldingen]

FLUP 2011
Fri 16-09-2011 - Sun 18-09-2011
[594 afbeeldingen]

AC Lasergaming
Tue 13-09-2011
[40 afbeeldingen]

Actievelingendag 2011
Wed 07-09-2011
[42 afbeeldingen]

GEWIS Introduction 2011
Mon 22-08-2011 - Fri 26-08-2011
[1318 afbeeldingen]

Constitutieborrel 30ste bestuur
Fri 01-07-2011
[112 afbeeldingen]