Pictures

Infima (in Dutch)
Maikel: "Ik begin allemaal rare uitspraken te doen."
Bram: "Oh, dan kun je door gaan leren voor hoogleraar."

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2012/2013 

GEWIS Dies
Fri 28-06-2013
[18 afbeeldingen]

EJC's en I.V.V cantus
Tue 18-06-2013
[129 afbeeldingen]

Actieve ledendag
Mon 17-06-2013
[101 afbeeldingen]

B.O.O.M. Stratum GAME
Thu 13-06-2013
[101 afbeeldingen]

DET-dag Activiteit
Thu 13-06-2013
[111 afbeeldingen]

DET-dag Borrel
Thu 13-06-2013
[125 afbeeldingen]

I.V.V whisky borrel
Wed 12-06-2013
[33 afbeeldingen]

GEZWEM zeilweekend 2013
Fri 07-06-2013 - Sun 09-06-2013
[86 afbeeldingen]

B.O.O.M. Buitenlands Weekend
Fri 31-05-2013 - Sun 02-06-2013
[294 afbeeldingen]

Clash of the kandies
Thu 30-05-2013
[139 afbeeldingen]

FSE-feest
Wed 22-05-2013
[102 afbeeldingen]

BAC Lustrum OudBACersborrel
Fri 17-05-2013
[8 afbeeldingen]

BAC Lustrum Duitse Borrel
Thu 16-05-2013
[13 afbeeldingen]

BAC Lustrum Speciaalbier Borrel
Wed 15-05-2013
[28 afbeeldingen]

BAC Lustrum Grolsch Excursie
Tue 14-05-2013
[97 afbeeldingen]

BAC Lustrum Brand Bevrijdings Borrel
Mon 13-05-2013
[28 afbeeldingen]

GEPWNAGE LAN
Fri 03-05-2013 - Sun 05-05-2013
[81 afbeeldingen]

AC Karaokeborrel
Thu 02-05-2013
[130 afbeeldingen]

Introbegeleidersactiviteit
Wed 01-05-2013
[152 afbeeldingen]

Introthema bekendmakingsborrel
Thu 25-04-2013
[20 afbeeldingen]

SCIFI Cricket
Wed 24-04-2013
[69 afbeeldingen]

EJC13-2 Fout Feest
Tue 23-04-2013
[85 afbeeldingen]

B.O.O.M. Logo onthulling
Fri 19-04-2013
[14 afbeeldingen]

AC Bowlen
Tue 02-04-2013
[12 afbeeldingen]

AC Stormbaanborrel
Wed 27-03-2013
[142 afbeeldingen]

Uitreiking P en B
Mon 25-03-2013
[25 afbeeldingen]

Constitutieborrel UR
Tue 19-03-2013
[152 afbeeldingen]

GELIMBO Quiz Night
Tue 12-03-2013
[48 afbeeldingen]

EJC 13-2 Moord in het MetaForum
Tue 05-03-2013
[67 afbeeldingen]

SCIFI Social-Pong
Mon 04-03-2013
[164 afbeeldingen]

EJC 13-1 PyjamaParty
Wed 27-02-2013
[190 afbeeldingen]

B.O.O.M. B^(x-2) Borrel
Thu 21-02-2013
[68 afbeeldingen]

AC Schaatsen
Tue 19-02-2013
[77 afbeeldingen]

BAC Valentijnsborrel
Thu 14-02-2013
[55 afbeeldingen]

Carnavalsborrel
Thu 07-02-2013
[110 afbeeldingen]

BAC kerst/the end borrel
Thu 20-12-2012
[108 afbeeldingen]

AC Zaalvoetbal
Wed 19-12-2012
[45 afbeeldingen]

I.V.V Bourgondisch Weekeinde
Fri 14-12-2012 - Sun 16-12-2012
[176 afbeeldingen]

GEPWNAGE Retroconsole-avond
Wed 12-12-2012
[23 afbeeldingen]

SCIFI Thanksgiving dinner
Mon 26-11-2012
[46 afbeeldingen]

AC Nuldejaarsfeest
Tue 20-11-2012
[251 afbeeldingen]

Pirate Borrel
Thu 15-11-2012
[105 afbeeldingen]

AC GO
Wed 14-11-2012
[51 afbeeldingen]

GELIMBO Pre-Halloween Feest
Mon 15-10-2012
[90 afbeeldingen]

AC Weerwolven
Tue 09-10-2012
[130 afbeeldingen]

GEHACK EAPC
Sat 06-10-2012
[17 afbeeldingen]

FLUP
Fri 21-09-2012 - Sun 23-09-2012
[320 afbeeldingen]

B.O.O.M. Dies Borrel
Wed 19-09-2012
[34 afbeeldingen]

AC Lasergaming
Tue 18-09-2012
[180 afbeeldingen]

Grand Opening Borrel
Thu 06-09-2012
[51 afbeeldingen]

Auction borrel
Thu 30-08-2012
[84 afbeeldingen]

Intro
Mon 20-08-2012 - Fri 24-08-2012
[1762 afbeeldingen]

GEBIBBER Studiereis Rusland
Tue 10-07-2012 - Tue 24-07-2012
[3954 afbeeldingen]

GEBOUW Verbouwing
Fri 06-07-2012 - Sun 19-08-2012
[38 afbeeldingen]

Constitutieborrel 31ste bestuur
Thu 05-07-2012
[60 afbeeldingen]