Pictures

Infima (in Dutch)
Jasper L.: "Kijk, die inschrijflijst voor de intro-ouders voor volgend jaar hangt er."
Omar: "Oh mooi, kan ik me mooi inschrijven met Rick..."
Omar: "...maar wat betekent P en waarom V of X?"
Jasper L.: "Dan moet je invullen of je je P al hebt, dan moet je een vinkje of een kruisje neerzetten."
Omar: "-zucht- ik zet wel een B van 'Bijna'."

Visit the infima archive (in Dutch) or send in an infima (in Dutch).

Contact information
Study association GEWIS
MF 3.155
PO Box 513
5600 MB Eindhoven
Tel: +31 (0)40 247 2815
Fax: +31 (0)40 243 6685
E-mail: bestuur@gewis.nl

Pictures
» Pictures 2014/2015 

EJC + I.V.V Cantus
Tue 21-04-2015
[241 afbeeldingen]

AC + Procam Hamsterballen
Mon 20-04-2015
[42 afbeeldingen]

GETAART wraptastic dinner
Mon 23-03-2015
[33 afbeeldingen]

SCIFI social pong
Wed 18-03-2015
[55 afbeeldingen]

Llama drama
Tue 17-03-2015
[142 afbeeldingen]

GEPWNAGE LAN
Fri 13-03-2015 - Sun 15-03-2015
[362 afbeeldingen]

Introduction of our new rector
Tue 10-03-2015
[26 afbeeldingen]

Reunion Borrel
Fri 06-03-2015
[19 afbeeldingen]

B.O.O.M. Geocache
Mon 02-03-2015
[20 afbeeldingen]

Committee Market
Thu 26-02-2015
[34 afbeeldingen]

AC boardgame night
Tue 24-02-2015
[28 afbeeldingen]

GELIMBO carnival borrel
Thu 12-02-2015
[110 afbeeldingen]

EJC 15-1 Onesieparty
Wed 11-02-2015
[108 afbeeldingen]

ATHENA High beer
Mon 09-02-2015
[49 afbeeldingen]

GEDWAAL
Sat 07-02-2015 - Sun 08-02-2015
[98 afbeeldingen]

B.O.O.M. B^x borrel
Thu 05-02-2015
[48 afbeeldingen]

GEPWNAGE Fluxx
Wed 04-02-2015
[19 afbeeldingen]

I.V.V Monthly borrel
Wed 14-01-2015
[14 afbeeldingen]

New Years borrel
Thu 08-01-2015
[17 afbeeldingen]

AC upside-down karaoke DDR
Wed 07-01-2015
[27 afbeeldingen]

Christmas borrel
Thu 18-12-2014
[13 afbeeldingen]

EJC15-0 Business Party
Wed 10-12-2014
[96 afbeeldingen]

North-West European Regional Contest
Sat 29-11-2014 - Sun 30-11-2014
[200 afbeeldingen]

I.V.V Burgundian Weekend
Fri 28-11-2014 - Sun 30-11-2014
[222 afbeeldingen]

GELIMBO Dieszitting
Tue 25-11-2014
[133 afbeeldingen]

GEPWNAGE dies borrel
Thu 13-11-2014
[54 afbeeldingen]

Masters graduation ceremony
Mon 03-11-2014
[51 afbeeldingen]

Benelux Algorithm Programming Contest
Sun 19-10-2014
[185 afbeeldingen]

Pimps & Hoes Borrel
Thu 16-10-2014
[19 afbeeldingen]

AC BACking panCAkes
Wed 15-10-2014
[38 afbeeldingen]

GELIMBO pre-Halloween party
Mon 13-10-2014
[165 afbeeldingen]

B.O.O.M. Where is Waldo
Thu 09-10-2014
[40 afbeeldingen]

Educational Debate
Wed 08-10-2014
[42 afbeeldingen]

GEPWNAGE Dungeons and Dragons
Tue 07-10-2014
[28 afbeeldingen]

Graduation ceremony
Tue 07-10-2014
[137 afbeeldingen]

Eindhoven Algorithmic Programming Contest
Sat 27-09-2014
[38 afbeeldingen]

Weerwolven van wACkerdam
Tue 23-09-2014
[26 afbeeldingen]

FLUP
Fri 12-09-2014 - Sun 14-09-2014
[344 afbeeldingen]

AC Laserquest
Wed 10-09-2014
[81 afbeeldingen]

ATHENA Greek party
Tue 09-09-2014
[134 afbeeldingen]

Intro
Mon 18-08-2014 - Fri 22-08-2014
[1 afbeelding]

GEISHA study trip
Mon 07-07-2014 - Tue 29-07-2014
[852 afbeeldingen]

Constitutieborrel 33ste bestuur
Thu 03-07-2014
[25 afbeeldingen]